ژل لب

تزریق ژل لب از جمله روش هایی است که برای فرم دهی و حجم دهی لب ها مورد استفاده قرار می گیرد، کاملا بی خطر است و نتایج بسیار فوق العاده ای را به همراه دارد. تمامی افرادی که از فرم و حجم لب های خود ناراضی هستند و می خواهند لب های خوش فرم و حجیم تری داشته باشند، می توانند در کمترین زمان ممکن از مزایای این روش بهره مند شوند. در این روش زیبایی، بافت لب و هم چنین کناره های لب حجم داده می شود و زیبایی لب و صورت بیشتر خواهد شد.

ژل لب چیست ؟

ژل لب با هدف افزایش حجم و بهبود فرم لب ها تزریق می شود و میزان ژل و عمق تزریق آن به نوع ماده استفاده شده و همچنین سلیقه افراد بستگی دارد. انواع مختلفی از فیلرهای پوستی وجود دارند که برای تزریق به لب ها و نواحی اطراف لب ها مورد استفاده قرار می گیرند، اما در میان آن ها، هیالورونیک اسید که به طور طبیعی در بدن یافت می شود و به افزایش حجم لب ها کمک می کند، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

نکته بسیار مهم در خصوص تزریق ژل لب این است که تناسب میان لب بالا و پایین حتما باید در نظر گرفته شود، تا نتایج ایده آل تری حاصل گردد. به علاوه اینکه فرم لب هر فرد با دیگری متفاوت است و مختص خود فرد است و نباید این انتظار داشته باشید تا فرم لب بعد از تزریق، مانند سایر افراد شود. به همین خاطر، این روش زیبایی حتما باید توسط پزشک متخصص که آشنا به آناتومی لب و صورت است انجام شود.

تزریق ژل لب با استفاده از سوزن بسیار ظریف و در زاویه ای مناسب داخل لب و یا نواحی اطراف لب انجام می شود و می توان برای کاهش احساس درد،  بی حسی موضعی مانند لیدوکائین استفاده کرد.

تزریق ژل لب با نتایج طبیعی

در تزریق ژل لب طبیعی، لب ها از حالت و فرم اصلی خارج نخواهند شد. نسبت بسیار خاصی برای آن که تزریق ژل لب طبیعی ترین لب به نظر برسد وجود دارد؛ به عبارت دیگر تزریق فیلر طبیعی نباید به صورتی باشد که برای عموم قابل تشخیص باشد که شما تغییری در لب های خود ایجاد کرده اید و در عین حال باید حالت طبیعی خود را حفظ کند. به گفته پزشکان نسبت مناسبی بین گوشه های خارجی لب بالا و پایین وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است که انواع مختلف پرکننده های تزریقی و بسته به اینکه کدام یک را انتخاب کنید، تأثیر متفاوتی خواهد داشت. مهم است که مواد استفاده شده از قوام همان مخاط طبیعی لب باشند در غیر این صورت طبیعی به نظر نمی رسد.

 

دوره نقاهت پس از تزریق ژل لب

پس از تزریق ژل طبیعی لب، لب های شما کمی متورم خواهد شد، اما اثرات پرکننده ها را خیلی سریع خواهید دید. اکثر تورم در یک روز فروکش می کند، اما شما به سه تا پنج روز خوب نیاز دارید تا لبه ای شما به طور کامل برطرف شود و نتایج زیبا و طبیعی حاصل را مشاهده کنید. اگر شما پرکننده های اسید هیالورونیک را که رایج ترین آنها هستند انتخاب کنید می توانید اثرات سریع و با اطمینان بدست آورید.

 


ژل لب


 

نتایج و ماندگاری ژل لب

ژل لب یکی از روش‌های زیبایی است که با پر و برجسته نشان دادن لب‌ها و همچنین ایجاد فرم ایده‌آل در آن سبب زیباتر شدن چهره افراد می‌گردد. فیلرهایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند از تنوع بسیار بالایی در بازار برخوردار هستند. بنابراین با توجه به موارد اولیه تشکیل دهنده آن‌ها و کیفیت تولید ماندگاری متفاوتی دارند. به طور میانگین ژل‌هایی که برای تزریق در لب استفاده می‌شوند ماندگاری در حدود ۶ تا ۱۲ ماه را دارا هستند. در کنار این موضوع پارامترهای مختلفی نیز وجود دارند که برای افزایش ماندگاری تزریق ژل به لب باید در نظر گرفته شوند. از جمله این موارد می‌توان به رعایت نکات مراقبتی که توسط پزشک گفته می‌شود اشاره کرد. علاوه بر آن حجم ژل تزریق شده و شرایط بدنی مراجعه‌کنندگان نیز در مدت زمان ماندگاری ژل می‌توانند تاثیر قابل توجهی داشته باشند.

آمادگی های قبل از تزریق فیلر لب

اطلاع دادن به پزشک در خصوص بیماری­ها، داروهای مصرفی و داروهای گیاهی

نوشیدن آب کافی قبل از تزریق برای جذب توسط اسید هیالورونیک تزریقی

عدم استفاده از داروهای انعقاد دهنده خون مانند ایبوپروفن، آسپرین و … برای جلوگیری از کبودی

عدم استفاده از دخانیات بخصوص سیگار برای جلوگیری از التهاب

عدم استفاده از لوازم آرایش و کرم­ های مرطوب کننده

Call Now Button