مزوتراپی زیر چشم

اگر همیشه چشمان خسته ای داشته باشید که اطراف آن ها پف کرده و یا تیره باشد، به طور حتم اثرات خوبی بر دیگران نخواهید گذاشت. بهتر می باشد بدانید که گودی و سیاهی چشم در کنار تمام چیزهایی که گفته شد، باعث می شود تا سن شما بیش از چیزی که  می باشد به نظر بیاید و این قطعاً برای شما خبر خوشحال کننده ای نخواهد بود.

قسمت های اطراف چشم ها به دلیل داشتن پوست نازک و حساس، به مراقبت های بیشتر و دقیق تری نیازمند  می باشند. بسیاری از اتفاقاتی که در اثر افزایش سن در پوست می افتند، ابتدا در این ناحیه بروز می کنند. همچنین، گودی و سیاهی چشم به دلایل ژنتیکی و یا کم خوابی و ناکافی بودن استراحت فرد نیز امکان پدید آمدن را دارند.

 

درمان گودی چشم با مزوتراپی

این که تکنیک های ابداعی به وسیله دانش پزشکی در درمان گودی و تیرگی چشم تا چه اندازه کارآمد هستند، به شدت درجه مشکل، شرایط و سن فرد و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. 

یکی از شیوه هایی که در راستای کاهش تیرگی نواحی اطراف چشم استفاده می شود، مزوتراپی می باشد. این شیوه که یک شیوه غیر تهاجمی  می باشد، می تواند تأثیر شگرفی بر کاهش تیرگی ناحیه زیر چشم ها بگذارد.

مزوتراپی در واقع تزریق مواد فعال و طبیعی مانند انواع ویتامین های ضروری و فاکتورهای محرک رشد به قسمت های میانی پوست به منظور ایجاد شفافی و شادابی می باشد. این مواد در نهایت با تحریک ساخت کلاژن و سایر مولکول های ضروری، موجب جوانسازی و شادابی پوست می شوند.

 

 

مزوتراپی عوارض خاصی ندارد، ممکن  می باشد در جلسات ابتدایی کمی درد و سوزش به دلیل ورود سوزن به پوست ایجاد می شود. همچنین، با توجه به درجه حساسیت پوست احتمال پدید آمدن تورم و قرمزی بر پوست را وجود دارد.

درمان مزوتراپی موقت می باشد و باید طی جلساتی در فواصل تعیین شده تکرار شود، اگرچه فاصله بین جلسات ابتدایی کمتر از سایر جلسات  می باشد.

 

Call Now Button