مزوتراپی غبغب

اکثر مردم معتقدند که غبغب با افزایش وزن یا اضافه وزن فرد ایجاد می‌شود. گرچه ممکن است در مورد برخی از این افراد مصداق داشته باشد، اما برخی دیگر که اضافه وزن ندارند هنوز می‌توانند چانه ای مضاعف یا غبغب داشته باشند. این امر می‌تواند در نتیجه ژنتیک یا حتی شل شدن پوست به دلیل افزایش سن باشد.

مزوتراپی به یک روش بسیار محبوب برای خلاص شدن از شر غبغب تبدیل شده است. مزوتراپی روشی است که در آن دارویی متشکل از مواد حل کننده چربی در ناحیه چانه یا گردن تزریق می‌شود. پس از پایان درمان، نتایج شما مادام العمر خواهد بود.

 

دلایل ایجاد غبغب

غبغب توسط یک لایه چربی اضافی که در زیر چانه جمع می‌شود، ایجاد می‌شود. چند عامل مختلف در بدن ترکیب می‌شوند و غبغب ایجاد می‌کنند. درک این عوامل ممکن است به درک روش‌هایی برای خلاص شدن از شر غبغب کمک کند.

سن 

پوست با افزایش سن بدن می‌تواند خاصیت انعطاف پذیری خود را از دست بدهد، که می‌تواند منجر به ظهور پوست اضافی یا شل شود که ممکن است باعث ایجاد غبغب شود.

رژیم غذایی و وزن 

در حالی که افزایش وزن همیشه دلیل ایجاد غبغب نیست، اما می‌تواند به ایجاد آن کمک کند. رژیم غذایی با کالری زیاد، غذاهای فرآوری شده و چربی های ناسالم ممکن است بر افزایش وزن و چانه مضاعف و غبغب نیز تأثیر بگذارد.

ژنتیک

ژن‌ها ممکن است در ایجاد غبغب در افراد نقش داشته باشند. هر کسی که سابقه خانوادگی پوست با کشش زیاد و یا غبغب داشته باشد، ممکن است خود به خود یک پوستی ایجاد کند که مستعد ابتلا به غبغب می‌باشد.

وضعیت بدن 

وضعیت بد بدن می‌تواند عضلات گردن و چانه را ضعیف کند. این امر ممکن است به مرور زمان به ایجاد غبغب کمک کند، زیرا پوست اطراف در صورت عدم استفاده از عضلات، خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد.

 

 

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی، که امروزه به طور معمول لیپولیز تزریقی نامیده می‌شود، به عنوان یک روش کم تهاجمی استفاده می‌شود که در آن دارو به صورت “تزریق میکرو” در مناطق هدف برای شکل دادن به بدن شما، برای درمان چربی های اضافی و کمک به کاهش سلولیت که نمی‌توانید از آن با رژیم غذایی و ورزش به تنهایی خلاص شوید، می‌باشد.

 

مزوتراپی چگونه عمل می‌کند؟ 

 مزوتراپی داروهای ذوب کننده چربی را مستقیماً وارد مناطق مورد علاقه شما می‌کند. وقتی این روش به رژیم کاهش وزن اضافه می‌شود، تزریق‌ها باعث اکسید شدن چربی می‌شوند، سلول‌ها را کوچک می‌کنند، بافت همبند را ضعیف می‌کنند و تولید سلول را افزایش می‌دهند. چربی آزاد شده در بدن متابولیزه و دفع می‌شود. جلسات مزوتراپی در کنار رژیم‌های ورزشی و رژیم‌های غذایی به جای اینکه جایگزین آن‌ها شود، استفاده می‌شود.

مزوتراپی یک راه حل دائمی است که چربی اضافی زیر پوست را از بین می‌برد. این امر باعث می‌شود سلول‌های چربی به جای کوچک شدن فقط از بین بروند. پس از مزوتراپی، پوست بیمار به طور قابل توجهی صاف تر به نظر می‌رسد..

Call Now Button